O nas

Mateusz Markiewicz

Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w procesie certyfikacji. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

W swojej pracy terapeutycznej pomagam pacjentom uporać się z depresją i lękiem. Wspieram osoby doświadczającego silnego stresu i znajdujące się w kryzysie. Korzystam ze sprawdzonych metod poznawczych i behawioralnych, aby poznać indywidualny sposób spostrzegania i doświadczania, a następnie umożliwić wprowadzenie pozytywnych zmian.

Ponadto od 2014 r. specjalizuję się w treningu i rehabilitacji funkcji poznawczych od wczesnego dzieciństwa do późnej dorosłości. Jako certyfikowany terapeuta Instrumental Enrichment uważam, że każdy człowiek posiada potencjał do zmiany niezależnie od środowiska, z którego pochodzi i postawionej diagnozy.

Prywatnie uwielbiam długie spacery i sport (każdy, w którym jest piłka)!

 

Dr hab. Katarzyna Markiewicz

Jestem psychologiem, diagnostą z ponad 30-letnim doświadczeniem, pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

Należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Europejskiego Stowarzyszenia Psychologii Rozwojowej, jestem w zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Rozwoju Człowieka.

W swojej karierze zawodowej zajmowałam się diagnozą i terapią dzieci z zaburzeniami rozwoju, m.in. w Specjalistycznej Poradni Wczesnej Diagnozy i Rehabilitacji).

Jestem autorką książek oraz artykułów naukowych i popularnonaukowych.
Patrzę na problemy i zaburzenia rozwoju nie tylko z pozycji eksperta, ale jako matka patrzę sercem na problemy dzieci i troskę rodziców. Kieruję się wiedzą, doświadczeniem i empatią.

Lubię długie chwile z ciekawą książką.

Newsletter: Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!

Wysyłając adres e-mail, akceptujesz  serwisu.