Referencje

Referencje

Gorąco polecam kontakt z poradnią p.prof.K. Markiewicz. Przed pandemią moja  córka przez ponad 10 miesięcy korzystała regularnie z terapii w gabinecie pani Katarzyny. Mając trudne problemy emocjonalne od wielu już  lat,  po zajęciach znacznie się wyciszyła, emocje zrównoważyły się, otworzyła się bardziej na kontakty społeczne. Po zakończeniu cyklu spotkań pani Kasia nadal utrzymywała serdeczny kontakt telefoniczny z córką, która także sama z własnej inicjatywy do niej dzwoni, również obecnie. Spokojna, przyjazna atmosfera panująca w gabinecie, a przede wszystkim wysoki profesjonalizm, stosowanie najnowszych metod badawczych dają, moim zdaniem najwyższą gwarancję leczenia i pomocy pacjentom.

Jadwiga Szumielewicz

 

Świetni specjaliści z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Pan Mateusz, to bardzo dobry psycholog, który jest obiektywny, ale też pełen zrozumienia oraz empatii i świetnie nawiązuje kontakt z dziećmi. Zdecydowanie polecam.

Marcin Stencel

 

Polecam, fachowe podejście, wsparcie dostał nie tylko syn ale i rodzice. Wcześniej syn był u Pani psycholog zupełnie gdzie indziej ale było to nietrafione. Tutaj dobrze, że akurat na terapię uczęszczał do Pana Mateusza ponieważ do młodego Pana łatwiej było mu się otworzyć. Terapeuta jak dla mnie naprawdę godny polecenia. Kilka razy syn nawet nie chciał wejść do gabinetu ale Pan Mateusz i z tym sobie poradził. Polecam.

Anonimowy z wizytówki Google

 

Pragnę gorąco podziękować Zespołowi terapeutów z Pracowni Markiewicz !! Dziękuję z całego serca ciepłej, uśmiechniętej i jakże profesjonalnej terapeutce - Pani Profesor Kasi – za trafną diagnozę i kompleksową pomoc moim dzieciom oraz nieocenionemu Panu Mateuszowi, który oprócz profesjonalizmu, z jakim zajmował się chłopcami, potrafił zaszczepić w nich nowa pasję, jaką są treningi sportowe, w których moje dzieci do dziś aktywnie uczestniczą. Chłopcy trafili do Pracowni, z licznymi dysfunkcjami, które narastały po przeprowadzce z zagranicy do Polski. Kompleksowa pomoc w wielu obszarach jaką zostali otoczeni i żmudna praca Profesor Kasi oraz Pana Mateusza pozwoliła na powrót do „normalnego życia”. Doskonale dobrane terapie pozwoliły, ku zdziwieniu specjalistów nauk medycznych, na ograniczenie leczenia farmakologicznego, a z czasem jego zupełne wyeliminowanie. Dodatkowo dużym komfortem dla mnie była ścisła współpraca Pani Profesor Kasi ze specjalistami nauk medycznych. Jeśli jesteście Państwo rodzicami dzieci urodzonych za granicą i wracacie do kraju, nie czekajcie, aż system nie zadziała, a dzieci zamkną się w sobie ze swoimi problemami, tak jak nieświadomie ja to zrobiłam. Polecam gorąco Zespół z Pracowni Markiewicz, który ma doświadczenie w pracy z dziećmi, dla których przeprowadzka z innego kraju, problemy komunikacyjne spowodowane niedostateczną znajomością języka, niezrozumienie w szkole, jest początkiem poważnych chorób somatycznych, z którymi sam rodzic, bez wsparcia specjalistów nie jest w stanie sobie poradzić. Jeszcze raz dziękuję Państwu !!
Otworzyliście moich chłopców na świat !!

Aneda JK

Newsletter: Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!

Wysyłając adres e-mail, akceptujesz  serwisu.