Konsultacje psychologiczne

Jeżeli szukasz pomocy dla siebie lub bliskiej Ci osoby, potrzebujesz porady i wsparcia, nie masz pewności co do objawów, których doświadczasz i nie wiesz czy warto skorzystać z terapii psychologicznej, zapraszamy Cię spotkanie konsultacyjne. Będziemy mogli na nim porozmawiać, określić główne problemy i cele dalszej pracy.

 

Pierwsze spotkanie z psychologiem ma z reguły charakter wstępnej konsultacji. Pozwala ono nam poznać problem, przyczyny obecnej sytuacji oraz Twoje dotychczasowe doświadczenia. W efekcie jesteśmy w stanie wspólnie określić cele dalszej pracy oraz zarysować drogę do ich osiągnięcia. Jak wygląda takie spotkanie? Pierwsza wizyta to czas kiedy możesz spokojnie opowiedzieć o problemach, w których rozwiązaniu możemy Ci pomóc. Będziemy Ci też zadawać dodatkowe pytania, dzięki czemu zbierzemy informacje przydatne przy stawianiu diagnozy.

 

Podzielimy się z Tobą naszymi pierwszymi wnioskami, zapoznamy Cię z podstawowymi mechanizmami psychologicznymi mogącymi leżeć u podstaw i zaproponujmy ewentualne dalsze formy współpracy.

Newsletter: Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!

Wysyłając adres e-mail, akceptujesz  serwisu.