Wspomaganie rozwoju dziecka

Praca nad prawidłowym rozwojem od najwcześniejszych lat życia ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania dziecka w szkole, środowisku rówieśniczym i w domu. Wczesne diagnozowanie mocnych stron oraz obszarów rozwojowych pozwala na wprowadzenie skutecznych metod oddziaływania pomagających w osiąganiu kolejnych celów rozwojowych.

W naszej Pracowni specjalizujemy się w diagnostyce rozwoju i inteligencji dzieci już od 2 r.ż. Prowadzimy badania z obszaru uwagi w kierunku ADD i ADHD. Wykonujemy także przesiewowe diagnozy w kierunku zaburzeń ze spektrum autyzmu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi i pomagamy rodzicom w stworzeniu odpowiednich warunków środowiska wychowawczego w domu i w szkole.

Jeżeli szukasz pomocy dla swojego dziecka:

  • wykonamy kompleksową diagnozę rozwoju, zwracając uwagę na mocne strony, a także te sfery funkcjonowania, w których możliwa jest poprawa,
  • przekażemy wskazówki do pracy w domu i w szkole,
  • wdrożymy program treningów ukierunkowanych na rozwój możliwości dziecka, wzbudzenie motywacji oraz wprowadzenie nowych, efektywnych sposobów nauki.

Newsletter: Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera!

Wysyłając adres e-mail, akceptujesz  serwisu.